Data Restore Software Drpu.com farklı veri depolama aygıtları çeşitli kayıp dosyaları ve klasörleri kurtarmak için yazılım yükleme sağlar. Ücretsiz veri farklı veri depolama ortamından kaybolan verileri geri yüklemek için Windows ve Mac için yazılım geri indirin.    Share on Facebook  
 

Data Restore Yazılım

Data Restore Software - Premium

Data Restore Yazılım - Premium

Profesyonel ve kapsamlı bir Bilgi Yazılım Yükleme - Premium Harici USB sürücüler, Cep Telefonları, Taşınabilir Oyun Sistemleri, Hafıza kartları ve diğer benzeri dijital sürücüler gibi sabit disk ve USB destekli flaş çıkarılabilir medya sürücüler silinmiş kayıtları geri almak için en iyi çözümdür.

USB Drive

Veri USB sürücü için Yazılım Yükleme

Gelişmiş kurtarma yazılımı bozuk veya biçimlendirilmiş kalem sürücü depolama ortamından silinmiş dosyaları ve klasörleri (müzik, ses-video şarkı, resim vb dahil) almak için tasarlanmıştır. Yazılım yanlışlıkla USB sürücüden dijital medya veri kaybetmiş durumda veri dinlenme tesisi sağlar.

Memory card

Hafıza kartı için Veri Geri Yükleme Yazılım

Şimdi basitçe görüntüleri, silinmiş resim, silinmiş, kaybolmuş bulabilirsiniz, dijital enstantane ve flash bellek kartları destekleyen medya video klipler. Hafıza kartı veri kurtarma yazılımı kullanın ve tüm ortak dijital depolama aygıtları kayıp dosyaları geri.

FAT

FAT Dosya Sistemi için Veri Geri Yükleme Yazılım

Dosya ve klasörleri kurtarmak için veri kurtarma yazılımı silme, disk formatları, virüs saldırısı ve FAT bölümlenmiş sabit disk sürücü birimleri gelen yazılım arızası sonra kaybolur. Benzer şekilde geri dönüşüm kutusu klasörü boşaltılmış veya Shift + Delete tuşlarını kullanarak silinmiş verileri kurtarmak.

Sim Card

Veri Sim kart için Yazılım Yükleme

Silinmiş Metin mesajları ve Telefon defteri kişiler listesi kurtarmak için mobil kullanıcılar için çözüm kullanımı kolay. Ve cep telefonu SIM kart telefon rehberi iletişim numaralarını (gelen sms, giden sms, taslaklar, ürün göndermek de dahil olmak üzere) Kart kurtarma programı geri metin SMS bilgi.

iPod data recovery

IPod Data Restore Yazılım

IPod dijital medya depolama eksik, silinen müzik dosyalarını, ses-video klipleri kurtarma ev kullanıcıları için en iyi müzik kurtarma yazılımı. IPod Classic, iPod Mini, iPod Shuffle ve diğer popüler iPod ses video modelleri de dahil olmak üzere yaygın olarak kullanılan iPod modelleri arasından kayıp zaman müzik dosyaları geri yükleyin.

Digital Camera

Veri Dijital kamera için Yazılım Yükleme

ตŞimdi Veri kullanımı Dijital kamera Yazılımı için Yazılım Restore ile Toshiba dijital kamera flaş depolama ortamı tüm popüler Canon, Nikon, Kodak, Sony, Samsung, yanlışlıkla silinen dijital fotoğraf görüntüleri kurtarabilirsiniz.

Digital Media

USB dijital medya için Data Restore Yazılım

Undelete kompakt flash kart, MMC kart, mp3 çalar, kalem sürücü ve USB dijital medya Yazılımı Veri Geri Yükleme Yazılım kullanımı ile diğer dijital depolama medya da dahil olmak üzere dijital flaş çıkarılabilir medya dosyaları silindi.

NTFS

ซอฟท์แวข้อมูลเรียกคืนสำหรับระบบแฟ้ม NTFS

Şimdi önceden veri kurtarma yazılımı kullanımı ile Masaüstü veya Dizüstü Bilgisayarlar silinmiş dosyaları ve klasörleri kurtarmak. NTFS dosya kurtarma programı kolayca Windows 7, Vista, XP, Server 2008, NT ve Windows 2003 gibi oluşturulan sabit disk bölme dosyaları almak

Digital pictures

Veri Dijital resimler için Yazılım Yükleme

Dijital fotoğraf Yazılımı Veri Geri Yükleme Yazılım silinmiş ve ulaşılmaz dijital fotoğraf, resim, müzik dosyalarını ve maliyet etkin ve kolay bir şekilde sabit disk sürücüsü bölümü hacmi ve USB flash çıkarılabilir medya depolama aygıtları klasörleri biçimlendirilmiş kaybetti kurtarır.
© Copyright drpu.com