Data Restore Software Drpu.com انواع مختلفی از داده ها را بازیابی نرم افزار برای بازیابی فایل های از دست رفته و پوشه ها از انواع مختلفی از دستگاه های ذخیره سازی داده ها را فراهم می کند. دانلود بازگرداندن اطلاعات رایگان نرم افزار برای ویندوز و مکینتاش برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته از رسانه های ذخیره سازی های مختلف داده است.    Share on Facebook  
 

اطلاعات بازیابی نرم افزار

Data Restore Software - Premium

نرم افزار بازیابی داده ها - Premium

اطلاعات حرفه ای و جامع نرم افزار بازیابی - Premium است که بهترین راه حل برای دریافت پرونده های پاک شده از هارد دیسک و USB پشتیبانی از فلش درایوهای قابل جابجایی رسانه ها مانند درایوهای یواس بی خارجی، تلفن همراه، سیستم های بازی قابل حمل، کارت های حافظه و درایوهای مشابه دیگر دیجیتال می باشد.

USB Drive

داده بازگرداندن نرم افزار برای درایو USB

نرم افزار بازیابی پیشرفته طراحی شده برای بازیابی فایل های حذف شده و پوشه ها (از جمله موسیقی، آهنگ های صوتی و تصویری، تصاویر و غیره) را از قلم های فاسد و یا فرمت های رسانه ای ذخیره سازی دیسک. نرم افزار فراهم می کند داده های بازگرداندن تسهیلات در مورد شما به طور تصادفی اطلاعات از دست رفته از رسانه های دیجیتال، USB درایو است.

Memory card

نرم افزار بازیابی داده ها برای کارت حافظه

در حال حاضر شما به سادگی می توانید پیدا کنید از دست رفته، پاک، حذف تصاویر، تصاویر دیجیتال، snaps و کلیپ های ویدئویی از کارت های حافظه فلش رسانه های حمایتی است. استفاده از اطلاعات کارت حافظه نرم افزار بازیابی و ترمیم فایل های از دست رفته از تمام دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال مشترک است.

FAT

بازیابی اطلاعات نرم افزار برای فایل سیستم های FAT

نرم افزار بازیابی اطلاعات برای بازیابی فایل ها و پوشه ها از دست رفته پس از حذف، فرمت هارد دیسک، حمله ویروس ها و خرابی نرم افزار از FAT حجم تقسیم هارد دیسک ها. به همین ترتیب داده ها به هنگام تخلیه پوشه سطل بازیافت و یا حذف با استفاده از شیفت + کلید حذف را نجات.

Sim Card

داده نرم افزار برای بازگرداندن سیم کارت

آسان به استفاده از راه حل برای کاربران تلفن همراه برای بازیابی پیام های حذف متن و لیست تماس تلفن. کارت بازیابی ابزار بازیابی متن اطلاعات SMS (از جمله صندوق دریافت اس ام اس، اس ام اس، صندوق، پیش نویس ها، ارسال اقلام) و شماره های تلفن تماس از سیم کارت تلفن همراه خود را.

iPod data recovery

نرم افزار بازیابی داده ها برای آی پاد

بهترین نرم افزار بازیابی موسیقی برای کاربران خانگی برای نجات از دست رفته، حذف فایل های موسیقی، کلیپ های صوتی و تصویری از آی پاد رسانه های ذخیره سازی دیجیتال است. بازگرداندن فایل های موسیقی که از مدل های معمول استفاده می شود از جمله آی پاد آی پاد کلاسیک، آی پاد مینی، آی پاد برزدن و سایر مدل های ویدئو آی پاد های صوتی از دست داده است.

Digital Camera

داده بازگرداندن نرم افزار برای دوربین دیجیتال

در حال حاضر شما می توانید عکس های پاک شده به طور تصادفی عکس های دیجیتال از تمام کانن محبوب، نیکون، کداک، سونی، سامسونگ، توشیبا دوربین دیجیتال رسانه های ذخیره سازی فلش ها با استفاده از داده های بازیابی نرم افزار برای نرم افزار دوربین های دیجیتال بازیابی کنید.

Digital Media

نرم افزار بازیابی داده ها برای USB رسانه های دیجیتال

بازگردانی فایل های پاک شده از فلش دیجیتال رسانه های قابل حمل از جمله کارت کامپکت فلش، کارت MMC، پخش کننده MP3، درایو قلم و دیگر رسانه های ذخیره سازی دیجیتال با استفاده از نرم افزار بازیابی داده ها برای رسانه های دیجیتال نرم افزار USB.

NTFS

بازیابی اطلاعات نرم افزار برای فایل سیستم NTFS

در حال حاضر فایل های حذف شده و پوشه ها را از روی کامپیوتر خود و یا لپ تاپ با استفاده از داده های بازیابی نرم افزار پیش بهبود می یابند. ابزار بازیابی فایل های پارتیشن NTFS به راحتی فایل ها را از پارتیشن دیسک سخت ایجاد شده در ویندوز 7، ویستا، XP، سرور 2008، NT و ویندوز 2003 و غیره بازیابی

Digital pictures

داده بازگرداندن نرم افزار برای تصاویر دیجیتال

اطلاعات نرم افزار بازیابی تصاویر دیجیتال نرم افزار بازیابی حذف شده و فرمت شده غیر قابل دسترس از عکس های دیجیتال، عکس ها، فایل های موسیقی و پوشه ها از حجم درایو دیسک سخت پارتیشن و USB فلش های قابل حمل دستگاه های رسانه های ذخیره سازی در مقرون به صرفه و ساده ترین راه از دست داده است.
© Copyright drpu.com