Data Restore Software Drpu.com nodrošina dažādu veidu datu atjaunošanas programmatūru, lai atgūtu zaudētos failus un mapes no dažāda veida datu glabāšanas ierīcēm. Lejupielādēt bezmaksas datu atjaunot programmatūru Windows un Mac atjaunot zaudētos datus no dažādiem datu nesēju.    Share on Facebook  
 

Datu atjaunot programmatūru

Data Restore Software - Premium

Datu atjaunot programmatūru - Premium

Profesionālās un visaptverošu datu atjaunošanas Software - Premium ir labākais risinājums, lai saņemtu atpakaļ svītrots ierakstus no cietā diska un USB Atbalstītās zibspuldzes noņemamo datu nesēju diskus, piemēram, ārējo USB diskus, mobilos telefonus, portatīvās spēļu sistēmas, atmiņas kartēm un citiem līdzīgiem digitālo diskus.

USB Drive

Datu atjaunošana Software USB diska

Uzlabotas atgūšanas programmatūru, lai ielādētu svītrots failus un mapes (ieskaitot mūziku, audio-video dziesmas, attēlus uc) no korumpētiem vai formatēta pildspalva vadīt datu nesēju. Programmatūra nodrošina datu atjaunot iespēju, ja nejauši esat zaudējis datus no USB diska digitālo mediju.

Memory card

Datu atjaunošana Software Atmiņas kartes

Tagad jūs varat vienkārši atrast zaudējis, jādzēš svītrots bildes, attēlus, digitālās snaps un video klipus no flash atmiņas kartes uzturoši mediju. Izmantojiet atmiņas kartes datu atgūšanas programmatūru un atjaunot zaudētos failus no visiem kopējiem digitālo atmiņas ierīču.

FAT

Datu atjaunošana Software FAT failu sistēma

Datu atgūšanas programmatūru, lai atgūtu failus un mapes zaudēti pēc dzēšanas, diska formātā, vīrusu uzbrukumu un programmatūras darbības traucējumu no taukiem sadalīts cietā diska apjomu. Tāpat glābšanas datus, ja iztukšot atkritni mapi vai dzēst, izmantojot Shift + Delete taustiņu.

Sim Card

Datu atjaunošana Software Sim kartes

Viegli lietojamu risinājumu, lai mobilo sakaru lietotājiem, lai atgūtu svītrots īsziņas un tālruņu katalogu kontaktu saraksts. Kartes atgūšana lietderība atjauno teksta SMS informāciju (tostarp inbox sms, Izsūtne sms, vekseļi, nosūtīt objektus) un tālruņu katalogu kontaktu numurus no SIM kartes savā mobilajā tālrunī.

iPod data recovery

Datu atjaunošana Software iPod

Labākais mūzikas atgūšana programmatūra mājas lietotājiem, lai glābšana trūkstošos, svītrots mūzikas failus, audio-video klipus no iPod digitālo datu nesēju. Atjaunot mūzikas failus, kad zaudēts no parasti izmanto iPod modeļi, ieskaitot iPod Classic, iPod Mini, iPod Shuffle un citas tautas iPod audio video modeļiem.

Digital Camera

Datu Atjaunot programmatūru digitālo kameru

Tagad jūs varat atgūt nejauši svītrots digitālās fotogrāfijas attēlus no visiem tautas Canon, Nikon, Kodak, Sony, Samsung, Toshiba digitālo kameru flash datu nesēju ar datu izmantošana Atjaunot programmatūru digitālo kameru Software.

Digital Media

Datu atjaunošana Software USB digitālo mediju

Atjaunot svītrots failus no digitālās flash noņemamo datu nesēju, ieskaitot Compact Flash karte, MMC karte, mp3 atskaņotājs, pildspalva vadīt un citu digitālo datu nesējos ar datu izmantošanu Restore Software USB digitālo mediju programmatūru.

NTFS

Datu atjaunošana Software NTFS failu sistēma

Tagad atgūt svītrots failus un mapes no darbvirsmas vai klēpjdatoru datoriem ar lietošanas avansa datu atgūšanas programmatūru. NTFS partition failu atgūšana lietderība viegli atgūt failus no cietā diska nodalījumu, kas radīta ar Windows 7, Vista, XP, Server 2008, NT un Windows 2003 uc

Digital pictures

Datu Atjaunot programmatūra digitālo attēlu

ซDatu atjaunošana Software Digitālās fotogrāfijas programmatūru atgūst zaudēto svītrots un formatēts nepieejamas digitālās fotogrāfijas, attēlus, mūzikas failus un mapes no cietā diska partition apjoma un USB flash noņemamo datu nesēju rentablā un vieglākais veids.
© Copyright drpu.com