Data Restore Software Drpu.com ette nähtud eri liiki andmeid taastada tarkvara taastada kaotatud failid ja kaustad erinevate andmesalvestuse seadmetega. Lae alla tasuta andmete taastamise tarkvara Windowsi ja Mac taastada kaotatud andmeid erinevate andmekandjate.    Share on Facebook  
 

Andmete taastamine tarkvara

Data Restore Software - Premium

Andmete taastamine tarkvara - Premium

Professionaalne ja põhjalikke andmeid taastada tarkvara - Premium on parim lahendus, et saada tagasi kustutatud kirjed kõvaketta ja USB toega flash irdkandja kõvakettad nagu väline USB drives, mobiiltelefonide, kaasaskantavate mängude süsteemid, mälukaardid ja muud sarnased digitaalajamid.

USB Drive

Andmete taastamine tarkvara USB drive

Täpsem taastamine tarkvara, mille eesmärk on taastada kustutatud faile ja kaustu (sh muusika-, audio-video laule, pilte jms) rikutud või vormindatud Pen drive infokandjaid. Tarkvara annab andmeid taastada rajatise puhul te olete kogemata kaotatud andmeid USB drive digitaalse meedia.

Memory card

Andmete taastamine tarkvara Mälukaart

Nüüd saate lihtsalt leida kadunud, kustutatud, kustutatud pilte, pilte, digitaalne klõpsatusega ja videoklippide flash mälukaardid toetav meedia. Kasutage mälu kaardi andmete taastamise tarkvara ja taastada kaotatud failid kõik ühise digitaalsete salvestusseadmete.

FAT

Andmete taastamine tarkvara FAT-failisüsteemi

Data Recovery Software taastada faile ja kaustu kaotas pärast kustutamist, ketta formaadid, viiruse rünnak ja tarkvara rikke FAT piiretega kõvakettale mahu. Samamoodi päästa andmeid, kui tühjendada prügikasti kausta või kustutada kasutades Shift + Delete-klahvi.

Sim Card

Andmete taastamine tarkvara SIM-kaardi

Lihtne kasutada lahendust mobiilikasutajatele taastada kustutatud tekstsõnumeid ja telefoniraamatust kontaktide nimekirja. Kaardi taastamise kasuliku taastada teksti SMS teabe (sealhulgas postkasti sms, Saatmiseks sms, eskiisid, Kirjuta vastet) ja telefoniraamatust kontakt numbrid SIM-kaardi oma mobiiltelefoni.

iPod data recovery

Andmete taastamine tarkvara iPod

Parim muusika taastamise tarkvara kodukasutajatele päästa kadunud, kustutatud muusikafaile, audio-video klippe iPod digitaalsele andmekandjale. Taasta muusikafaile kui kadunud levinud iPod mudelid, sealhulgas iPod Classic, iPod Mini, iPod Shuffle ja teised populaarsed iPod audio video mudelid.

Digital Camera

Andmete taastamine tarkvara digitaalse kaamera

Nüüd saad taastada kogemata kustutatud digifotosid pilte kõik populaarsed Canon, Nikon, Kodak, Sony, Samsung, Toshiba digikaamera flash infokandjaid kasutades Andmete taastamine tarkvara Digital Camera Software.

Digital Media

Andmete taastamine tarkvara USB digitaalse meedia

Kustutatud faile taastada digitaalse välgu irdkandja sealhulgas Compact Flash kaart, MMC-kaardi, mp3 mängija, pen drive ja muude digitaalsete andmekandjate kasutamisega andmeid taastada tarkvara USB digitaalse meedia tarkvara.

NTFS

Andmete taastamine tarkvara NTFS failisüsteemi

Nüüd taastada kustutatud faile ja kaustu töölaualt või Süle kasutades eelnevalt andmete taastamise tarkvara. NTFS partitsiooni faile taastamise utiliit kergesti laadida faile kõvakettale partitsiooni loodud Windows 7, Vista, XP, Server 2008, NT ja Windows 2003 jne.

Digital pictures

Andmete taastamine tarkvara digitaalse pilte

Andmete taastamine tarkvara digitaalse pilte tarkvara taastab kaotatud kustutatud ja vormindatud kättesaamatuks digifotosid, pilte, muusikat faile ja kaustu kõvakettale partitsiooni maht ja USB flash irdkandja ladustamise seadmete tasuv ja lihtsaim viis.
© Copyright drpu.com